O nas

O nas

Prowadzimy działalność w zakresie poprawek krawieckich i sprzedaży odzieży dżinsowej, w szczególności specjalizujemy się w spodniach damskich i męskich. Jesteśmy obecni na rynku nieprzerwanie od 1989 roku

W sprzedaży posiadamy produkty takich marek jak; Lafei Nier, Ventana jeans, Crown jeans, Stanley VT jns, Franco Benussi, Divest, Lasota, Bartex i wiele innych.
Oferujemy bardzo duży wybór spodni dżinsowych, sztruksowych, bawełnianych i z innych materiałów, w wielu fasonach, modelach i kolorach. Nasz asortyment to duży wybór kurtek dżinsowych,swetrów, kamizelek, koszul ,bluz ,t-shirtów, bluzek polo krótki i długi rękaw.
W ofercie mamy także ubrania w dużych, nietypowych rozmiarach, spodnie do 150 cm w pasie i na wszystkie długości 28-38 Cali, ponadto bluzy, kurtki, koszule, swetry ,kamizelki do rozmiaru 8xl.
Zapraszamy po ładną, wygodną i funkcjonalną odzież o fasonach na wiele okazji. Słuchamy naszych klientów i w oparciu o ich opinie, tworzymy bieżący asortyment.Świadczymy dla Państwa usługi w zakresie dopasowywania i przerabiania odzieży: skracanie,zwężanie, poszerzanie wszelkich ubrań – od spodni sukienek bluzek do marynarek, żakietów, kurtek, płaszczy. Wszywamy suwaki , taśmy do firanek, wymieniamy podszewki, przyszywamy guziki, przyjmujemy także zlecenia. W naszym punkcie pracują doświadczone Panie krawcowe, które zaproponują rozwiązanie każdej nietypowej sytuacji. Nabijamy napy, zatrzaski springi,nity do ubrań. Świadczone przez nas usługi stoją na najwyższym poziomie- szybko, terminowo, profesjonalnie.
Istnieje także możliwość przeróbek od ręki zakupionych w naszym sklepie produktów.Zapraszamy po ładną, wygodną i funkcjonalną odzież o fasonach na wiele okazji. Słuchamy naszych klientów i w oparciu o ich opinie, tworzymy bieżący asortyment.
Mogą Państwo liczyć na wysoką jakość, najniższe ceny i miłą obsługę.
Zaufaj naszemu ponad 30- letniemu doświadczeniu.
Tel.509 229 419