Regulamin

Ogólne

1. Warunki korzystania z oferty proponowanej przez sklep internetowy hyperjeans.pl reguluje poniższy dokument, zwany w dalszej części „Regulaminem”.

2. Właścicielem sklepu hyperjeans.pl jest firma Hyperjeans-i,Warszawa  ul.Grochowska 207 pawilon 26/27 NIP 1130030359, , numer wpisu do ewidencji działalności gospodarczej prowadzonej przez Prezydenta m.St. Warszawa: , rachunek bankowy: Bank Millennium, numer rachunku:75 1160 2202 0000 0000 4168 8308

Procedura Składania Zamówień-

3.Prosimy o wcześniejsze zapytanie przez maila (kontakt-)  lub telefonicznie czy dany rozmiar jest dostępny. 

4. Sklep internetowy prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem sieci Internet.

5. Zamówienia przyjmowane są wyłącznie przez stronę www.hyperjeans.pl. Po złożeniu zamówienia klient otrzymuje e-mailem informację o jego przyjęciu. Realizacja zamówienia rozpoczyna się po jego złożeniu.

6. Wszystkie ceny podane są w polskich złotych. Ceny zawierają podatek VAT.

7. Do każdej przesyłki dołączany jest paragon fiskalny. W przypadku zakupu na firmę podczas składania zamówienia prosimy o podanie w komentarzu zamówienia chęci otrzymania faktury VAT lub wysłanie takiej informacji na adres: sklep@hyperjeans.pl

8. Klient może anulować zamówienie lub wprowadzać zmiany do momentu jego wysłania pod adresem: sklep@hyperjeans.pl

 

Koszt przesyłki

Polska – Koszt dostawy wynosi 15 złotych.przy wpłacie na konto i 20zł za pobraniem
UE – Koszt dostawy 40 złoty.

Termin dostawy

Wszystkie zamówienia realizowane i wysyłane są w ciągu 5 dni. Zamówienia na terenie Polski doręczane są po wysłaniu w ciągu 1 do 2 dni. Czas przesyłki do krajów Unii Europejskiej trwa 3-4 dni.

9. Klient z Polski może wybrać następujące formy płatności za zamówione towary:

– przy odbiorze (należność pobiera kurier),

– przelewem bankowym na konto sklepu.

10. Dane osobowe zawarte w formularzach przechowujemy i przetwarzamy w sposób zgodny z zakresem udzielonego przez użytkownika zezwolenia oraz wymogami prawa polskiego, w szczególności w zgodzie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku (Dz. U. Nr 133, poz. 883 z późniejszymi zmianami).

11. Sklep zastrzega sobie prawo do zmiany cen, opisów towarów znajdujących się w ofercie oraz wprowadzanie nowych towarów do oferty sklepu. W chwili złożenia zamówienia przez klienta cena podana przy towarze jest wiążąca i nie ulegnie zmianie. Do każdego zamówienia doliczane są koszty przesyłki.

Reklamacje i Zwroty

12. Reklamacje.

Wszystkie towary dostępne w sklepie są oryginalne, objęte gwarancją producenta oraz są fabrycznie nowe.

Sprzedawca uwzględnia reklamacje klientów w przypadku niezgodności z umową towaru konsumpcyjnego w chwili jego wydania na zasadach określonych w ustawie z dnia 27 lipca 2002 r. o szczególnych warunkach sprzedaży konsumenckiej oraz o zmianie Kodeksu cywilnego (Dz. U. Nr 141, poz. 1176). Towar konsumpcyjny to rzecz ruchoma nabywana przez osobę fizyczną w celu niezwiązanym z działalnością gospodarczą.

Reklamowany towar powinien być wysłany na adres:

Hyperjeans
Ul.Grochowska 207 paw,26/27
04-077  Warszawa
Polska

Koszty, związane z odesłaniem towaru reklamowanego, sklep zwraca natychmiast po otrzymaniu przesyłki i rozpatrzeniu reklamacji. Towar uszkodzony zostanie wymieniony na inny, pełnowartościowy, a jeśli będzie to już niemożliwe (na przykład z powodu wyczerpania nakładu), sklep zwróci nabywcy równowartość ceny produktu lub zaoferuje mu inne, dostępne w sklepie towary do wyboru.

Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko po sporządzeniu protokołu szkody w obecności kuriera.

13. Zwroty

Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku „O ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny” klient może zrezygnować z towaru kupionego w naszym sklepie bez podania przyczyny w ciągu dziesięciu dni od daty odebrania przesyłki.

Aby odstąpić od umowy zawartej na odległość klient zobowiązany jest złożyć pisemne oświadczenie o odstąpieniu od umowy. <Oświadczenie>

Każdy towar musi być nie używany, z oryginalnymi metkami i oznaczeniami, zapakowany w bezpieczny sposób.

Sklep gwarantuje zwrot kwoty równej cenie towaru. Pieniądze zostaną zwrócone przelewem bankowym na konto wskazane przez klienta lub przekazem pocztowym pod adresem wskazanym w zamówieniu. Koszt dostawy i odesłania towaru nie podlega zwrotowi. Pieniądze zwracane są w 7 dni, w przypadku braku informacji na temat zwrotu lub wymiany, zwrot dokonany będzie w 3 dni robocze po otrzymaniu dodatkowych informacji od klienta. W przypadku braku informacji w odesłanej paczce, zwrot dokonany będzie po wyjaśnieniu sytuacji i nie przekroczy 15 dni roboczych.

W przypadku zwrotu z celu wymiany na inny produkt lub rozmiar prosimy o wcześniejszą informację na adres sklep@hyperjeans.pl oraz wypełnienie i dołączenie formularza zwrotnego do przesyłki. <Formularz>

W sprawach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie obowiązują przepisy Kodeksu Cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000r. (Dz. U. nr 22 poz.271).